• Duży asortyment
  • Dużo fajnych marek
  • Śledzenie przesyłki
  • Koszt przesyłki 24,70 zł

Zastrzeżenia prawne

Zamówienia dokonane poprzez stronę Amazingkids.pl podlegają następującym regułom prawnym:

 

Przesłanie zamówienia na adres klienta odbywa się w ciągu 3 dni roboczych od dnia potwierdzenia dokonania zapłaty za zamówione artykuły oraz uiszczenia opłat pocztowych.

 

Amazingkids.pl gwarantuje przeslanie zamówień w odpowiednim i solidnym opakowaniu.

 

Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłat pocztowych związanych z przesyłką zamówienia. Amazingkids.pl umożliwia śledzenie zamówienia przez użycie systemu Track & Trace.

 

Zwrot lub wymiana zamówienia winna nastąpić w terminie 14 dni. Klient zobowiązany jest do uprzedniego skontaktowania się z nami. Klient zobowiązany jest do uiszczenia opłat pocztowych związanych ze zwrotem zamówienia. Klient ponosi również odpowiedzialność za dobra zawarte w przesyłce, do momentu dostarczenia jej do Amazingkids.pl.

 

W przypadku zwrotu zamówionych towarów w wyżej wymienionym terminie, klientowi przysługuje zwrot kosztów z odtrąconą od nich opłatą pocztową.

 

Dokonanie zamówienia produktów w naszej firmie jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na nasze warunki i regulamin dostaw.

 

Poprzez zapoznanie się z zastrzeżeniami prawnymi oświadcza Pan/Pani, że zaznajomił(a) się Pan/Pani z zasadami płatności oraz z koniecznością wliczenia dodatkowych dopłat, w przypadku niewywiązania się klienta z obowiązujących terminów płatności.

 

Wymiana & zwrot: Artykuły po cenach obniżonych od 40% do 50%, podlegają możliwości zwrotu! Artykuły przecenione o więcej niż 50%, nie podlegają wymianie lub możliwości zwrotu.